Yeşil Lazer Koruma Gözlüğü

Fiber Markalama Gözlüğü

Nd: YAG Lazer Güvenlik Gözlükleri

Yhp model lazer koruma gözlüğümüz metal markalama, (kemer,toka,kalem,altın,gümüş vb.) Diyot ve Ndyag lazer ile çalışma yapılırken kullanılmalıdır. Yüksek güçlü lazerlere karşı dayanıklıdır.

Markalama gözlüğümüz uzun süre kullanıma uygundur. Göz ve baş ağrısı yaptırmaz.

Lazer Koruyucu Gözlüğümüz CE Belgesine sahiptir. Dünya çapında yapılan testlerden tam puan alarak geçmiştir.

 

Dalgaboyu: 1064nm

OD:7 800nm,1100nm

800nm ile 1100nm arası yüksek güçlü lazerlerde koruma sağlamaktadır.

Fiber Lazerler , Diode Lazerler , CW 1064 nm lasers , Q-switched 1064 nm lasers

YHP lazer filtre, Nd: YAG lazerlerinden (1064 nm) koruma sağlar, ancak UV lazerler Bu gözlük, listelenmemiş diğer lazer dalga boylarına karşı koruma sağlayabilir. Çerçeve ve filtre hakkında ek bilgi için lütfen Teknik Özelliklere bakın veya bizimle iletişime geçin. Filtre özellikleri kalıcı olarak kazınmıştır. CE işaretlidir. Bu lazer güvenlik gözlükleri, lazerlerle kullanım için ABD ANSI Z136 standartlarını karşılar.

OD Özellikleri (Optik Yoğunluk):
OD 5+ @ 855-1085 nm
OD 6+ @ 980 nm
OD 7+ @ 1064 nm
Optik Yoğunluk: Belirli bir dalga boyunda belirli bir uzunluk için bir optik elemanın geçirgenliğinin bir ölçüsüdür. Optik yoğunluk ne kadar yüksekse, belirli bir dalga boyunda ışığın geçirgenliği o kadar düşük olur. OD ve lazer gözlükler hakkında daha fazla bilgi için ANSI Z136'ya bakın. VLT ( Görünür Işık İletimi ): % 60 VLT: Görünür spektrumdaki bir filtre tarafından ışığın zayıflatılması. VLT, standart aydınlatma ile ilişkili olarak belirlenir ve Lazer Koruyucu Ekipmanın Test Edilmesi ve Etiketlenmesi için ANSI Z136.7'de daha fazla açıklanan gün ışığına uyarlanmış (fotopik) veya geceye uyarlanmış (skotopik) koşullara göre değerlendirilir. VLT ne kadar düşükse, o kadar az "görünür" ışık iletilir. Lazer gözlükler, uyarı ışıklarını / işaretlerini görme veya renkler arasında ayrım yapma yeteneğini etkileyebilir. Lazer Gözlük Filtresi *:

Uygulama Alanı

  • 808nm Lazer Gözlüğü
  • 980nm Lazer Gözlüğü
  • 1064nm Lazer Gözlüğü