Yeşil Lazer Koruma Gözlüğü

Dalgaboyu: 532nm

OD:5 200nm,532nm

L-Rating : 315-532nm DIRM LB5

Koruma: 266nm, 355nm, 405nm, 532nm vb.

Uygulama Alanı

  • 532nm Yeşil Lazer

Ultraviyole Lazer Koruma Gözlüğü

Açıklama

Ultraviyole (UV) lazer koruma gözlükleri, lazerler tarafından üretilen UV ışığının dalga boylarını filtrelemek için özel olarak tasarlanmıştır. UV lazerler bilimsel araştırma, endüstriyel işleme ve tıbbi tedaviler de dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

UV lazerler çok güçlü olabilen yüksek konsantrasyonlu bir ışık demeti üretir. UV lazerlerle çalışırken dikkatli olmak ve yaralanmaları önlemek için uygun güvenlik prosedürlerini takip etmek önemlidir. Bu, gözleri lazer ışığının potansiyel zararlı etkilerinden korumak için lazer koruma gözlükleri veya gözlükleri gibi uygun koruyucu gözlüklerin takılmasını içerir.

UV lazer koruma gözlükleri, tam çerçeve gözlükler de dahil olmak üzere çeşitli stil ve tasarımlarda mevcuttur. Kullanacağınız veya maruz kalacağınız belirli UV lazer için doğru gözlük türünü seçmek önemlidir. Lazer koruma gözlükleri de en iyi korumayı sağlamak için uygun şekilde takılmalıdır. Evde veya uygun eğitim ve gözetim olmadan UV lazer kullanmaya çalışmayın.
Nd: YAG, Boya ve Diyot dalga boyları içindir. Turuncu renkli polikarbonat lensler ile GHP(YENİ NESİL) tarzı gözlükler. LaserPair'ın Polikarbonat gözlükleri, çoklu dalga boyu kapsama alanına sahip mükemmel görüş alanı mercekleri sağlamak için tasarlanmıştır. % 30 VLT (görünür ışık iletimi). GHP gözlükler, uzun süreli kullanım sırasında rahatlık sağlayan ve reçeteli gözlüklere kolayca sığabilen hafiftir. ANSI Z136.1 ve EN207 gereksinimlerini karşılar.