Lazer Koruma Gözlüğü

Korunan Dalgaboyu: 200nm - 532nm

OD:5 200nm,532nm

L-Rating : 315-532nm DIRM LB5

Morötesi veya Uv Ultraviyole ışık, dalgaboyu 100nm & 400nm arasındaki ışığa denir. Gözlerimiz 400nm ile 700nm dalgaboylarına duyarlıdır. Belirtilen dalgaboyları dışındaki ışınımları algılayamaz.

Uygulama Alanı

  • Yeşil Lazer
  • Excimer Lazer
  • Ultraviolet Lazer
  • UV Lazer Gözlüğü

Açıklama GHP Model Lazer Koruyucu Gözlük , Nd: YAG, Boya ve Diyot dalga boyları içindir. Turuncu renkli polikarbonat lensler ile GHP(YENİ NESİL) tarzı gözlükler. LaserPair'ın Polikarbonat lazer gözlükleri, çoklu dalga boyu kapsama alanına sahip mükemmel görüş alanı mercekleri sağlamak için tasarlanmıştır. % 50 VLT (görünür ışık iletimi). GHP Lazer Koruyucu Gözlükler, uzun süreli kullanım sırasında rahatlık sağlayan ve reçeteli gözlüklere kolayca sığabilen hafiftir. ANSI Z136.1 ve EN207 gereksinimlerini karşılar.

532 nm lazer için diğer bir yaygın filtremizdir . 532 nm lazer koruyucu gözlük filtresi, çoğu lazer uygulamasında kullanım için idealdir ve uzun süreli kullanım için rahattır. Yaygın lazer uygulamaları şunlardır: 1) 532 nm lazerler, 2) KTP lazerleri, 3) Argon lazerleri (190-532 nm). Çerçeve ve filtre hakkında ek bilgi için lütfen Teknik Özelliklere bakın veya bizimle iletişime geçin. Filtre özellikleri kalıcı olarak kazınmıştır. Bu lazer güvenlik gözlükleri, lazerlerle kullanım için ABD ANSI Z136 standartlarını karşılar ve / veya aşar.

Ekstra Bilgi

Malzeme: Polikarbonat

Güvenlik Ürünleri: Koruma Gözlüğü Lazer

Lazer Kategorisi: Ultraviyole (UV) Lazer

Lazer Kategorisi: Görünür Lazer

Optik Yoğunluk (OD) Spesifikasyonu: OD 6+ @ 190-532nm

Dalgaboyu: 190-532

UV Filtreli Lazer Koruyucu Gözlük

Lazer Gözlükten Görme Filtresi, lazer gözlükler aracılığıyla görünürlüğün genel bir temsilidir. Renk ve iletilen ışık gösterilenden farklı olabilir. Bu lazer filtre hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin ve uygun görüntüleme koşulları ve bu lazer gözlükler nedeniyle görülemeyebilecek dalga boyları. LSO'lar (Lazer Güvenliği Görevlisi), potansiyel olarak tehlikeli lazer radyasyonuna karşı koruma sağlamak için değerlendirme yaparken ve doğru lazer gözlükleri, gözlükleri, bariyerleri veya pencereleri belirlerken çalışma ortamlarını, görüntüleme koşullarını ve ışın dağıtım sistemlerini göz önünde bulundurmalıdır. Doğru koruyucu ekipman ve eğitim olmadan lazerleri çalıştırmayın.

Plastik Lazer Güvenlik Gözlük Filtreleri

Plastic Filters for Laser Safety Eyewear

 

 

                                                                               

 

Filtre

GHP

Renk

Çerçeve Siyah / Beyaz

Çerçeve Malzemesi

PVC Laboratuvar Güvenlik Gözlüğü

Sertifika

En207 – CE

OD

200-540nm OD7

LB

315-540nm DIRM LB6

Uygulama

UV lazer gözlüğü

Uygulama

266nm – 355nm – 515nm -532nm

Lens Malzemesi

Profesyonel PC (Polikarbonat)

 

                                                                                                             

Lazer koruyucu gözlük kullanımı ; Lazergozluk.NET , Kaza yada yaralanma riskini minimuma indirmek için birçok model lazer güvenlik gözlüğünü kullanıcıların tercihine sunmuştur. Lazerin çalıştığı ortamlarda güvenlik gözlüğü kullanımı çok önemlidir. Düşük güçlü lazerin göze yansıması durumunda bile ciddi hasarların olduğu bir çok kez gözlemlenmiştir.